Yasemin Şefkatli: İbrahim Ayel’in operasyon geçireceğini biliyorduk

İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna’nın oğulları İdo Tatlıses, uzun süredir aşk yaşadığı Yasemin Şefkatli ile 2021 yılında dünyaevine girmişti. Mutlu beraberlikleri devam eden ünlü çift, 22 Ocak’ta ilk kez anne baba olmanın sevincini yaşadı. İkiz oğullları olan ünlü çift, bebeklere İbrahim Ayel ve Sinan Emir adını verdi.

Ancak bebeklerden İbrahim Ayel’in kalbinde sorun olduğu ve operasyon geçirdiği ortaya çıkmıştı. Bir süre hastanede tedavi gören ve geçen günlerde taburcu olan Ayel bebek ile ilgili Yasemin Şefkatli açıklamada bulundu.

“21. HAFTADAN BERİ BİLİYORDUK”

“Yarın Ayel’in kontrolü var… Biraz size de bahsedeyim” diyen Şefkatli,
“Aslında biz 21’inci haftadan beri Ayel’in kalp sorununu biliyorduk. Her hafta kontrolümüz vardı, bazen haftada iki. Çok fazla doktor Ayel’in kalbini gördü ve doğduğunda operasyon geçireceğini biliyorduk. Ben burada aslında iyi kötü bir sürü şeyi paylaşıyorum ama bu sorunu kendi içimizde sindirip, çözüme gitmeye odaklandık. Doğum sonrası operasyon duyulunca çok fazla dua aldık, o kadar güzel mesajlar geldi ki bana da güç oldu. Önümüzde biraz daha bir süreç var ama bebiş çok güçlü, her şey çok güzel olacak” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir