Demet Akalın’ın Açıklamaları Olay Oldu! “Şu Saati, Yüzüğü Takmaktan Utanıyorum”

Demet Akalın TV8’de sunduğu magazin programında açıklamalarda bulundu. Ekonomik krize vurgu yapan ve artık alışverişini azalttığını belirtti. Pahalı saat ve yüzük takmaktan utandığını söyleyen Akalın, kızı Hira’ya aldığı bebeğin fiyatını da söyledi!

Lüks marka takıntısıyla, giydikleriyle ve söylemleriyle Demet Akalın yine gündemde.

Özellikle bir ara pahalı markaların kıyafetlerine verdiği paralar ve tarzı çok konuşulmuştu.

Geçtiğimiz gün yeni programında Dilan Polat ile ilgili açıklamalarda da bulunmuştu. Dilan Polat bebek fotoğrafçılığı yaparken Demet Akalın’la çalışmış.

Sevilen şarkıcı bildiğiniz üzere yeni bir program sunuculuğu yapıyor. TV8 ekranlarında yayınlanan TV8’de yayınlanan Demet ve Jess’le Gel Konuşalım programında iddialı açıklamalarda bulundu.

Ekonomik krize değinen ve zor günlerden geçtiğimizi söyleyen Demet Akalın aynı zamanda pahalı eşyalar kullanmaktan da utandığını ima etti.

Demet Akalın: “Alışverişe meraklı bir insanım. İtalya’ya gittim iki bavul, döndüm iki bavul. Artık dönem öyle bir dönem değil. İnanın artık ben de şu saati takmaktan şu yüzünü takmaktan utanıyorum. Artık ekonomik kriz var. Geçen gün Hira’ya bebek aldım. Fiyatı 25 bin lira, size 10 bin olur dediler.

Açıklamanın tamamı;

Açıklamlarının ardından da yorumlar gecikmedi.

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir