Aydın’da üretilen Mirvari Osmanlı Dibek Kahvesi, Türkler tarafından yeni bir kahve çeşidinin tüm dünyaya yayılmasını sağlıyor. Bu özel kahve çeşidi, başta Azerbaycan olmak üzere AB ve Körfez ülkelerinde yoğun ilgi görüyor. Mirvari Osmanlı Dibek Kahvesi, Türk kahvesine geleneksel dünya mutfağının mükemmel bileşenleri ile buluşarak yeni bir lezzet sunuyor. İçeriğinde menengiç, keçiboynuzu, damla sakızı, has salep, mahlep ve safran bulunan bu kahve çeşidi, sağlıklı besinlerin yanı sıra kahve keyfi de sunuyor. Tuğba Kuruyemiş mağazalarında Mirvari Kahve ikram günleri düzenleniyor ve ürüne özel indirimler uygulanıyor. Ürün, yurtdışından da yoğun sipariş alarak özel ambalajlarda tazeliğini koruyarak satışa sunuluyor.