Şahan Gökbakar’dan Muharrem İnce’ye: ‘Bırakıyorum Takibi’

Oyuncu Şahan Gökbakar, Gazeteci Nevşin Mengü ile tartışan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’yi sert bir dille eleştirdi. Gökbakar, İnce’yi takip etmeyi bıraktığını duyurarak, ‘Cumhurbaşkanı adaylığı muhabbeti başlayınca bir haller oldu. Gazeteci Nevşin Mengü’yü arayıp bıdıbıdı yapmalar falan. Ne oluyoruz ya. Hani farklıydınız?’ dedi.

Gazeteci Nevşin Mengü, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile aralarında geçen telefon görüşmesini anlattı. Mengü, İnce’yi ‘trollerin şişirdiği’ yönündeki iddialarına İnce’nin sinirlendiğini ve “Elinde veri yok, neye göre konuşuyorsun” dediğini; kendisinin ise “Elimde veri var diyorum, yok ya diyor. Acayip hal yani” şeklinde karşılık verdiğini aktardı.

Gazeteci Mengü’nün açıklamaları sonrası, oyuncu Şahan Gökbakar, Muharrem İnce’yi sert bir dille eleştirdi. Gökbakar, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Birgün baktım Muharrem İnce beni takip ediyormuş. Bazı hallerini doğru ve samimi bulurdum. Dedim bende geri takip edeyim. Sonra, cumhurbaşkanı adaylığı muhabbeti başlayınca bir haller oldu. Gazeteci Nevşin Mengü’yü arayıp bıdıbıdı yapmalar falan. Noluyoruz ya. Hani farklıydınız? Bırakıyorum takibi.” ifadelerini kullandı.

Şahan Gökbakar’ın takibi bırakması sonrası Muharrem İnce’nin Şahan Gökbakar’ı aradığı öğrenildi. Telefon görüşmesinin ardından Şahan Gökbakar, yeniden Muharrem İnce’yi takip etmeye başladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir