Romantik Kıvanç Tatlıtuğ! Yeni dövmeleri gündem oldu

Geçtiğimiz kasım ayında Etiler’de görüntülenen Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni bir dövme yaptırdığı görülmüştü. Yakışıklı oyuncu, basın mensuplarının sorusu üzerine, “Bir anlamı var, kafama esti yaptırdım. Anlamı bende kalsın” demekle yetinmişti.

Tatlıtuğ, elinin üzerine yaptırdığı dövmenin yanı sıra oğlu Kurt Efe’nin doğduğu gün oğlunun elini tutarken çektirdiği fotoğrafı da koluna dövdürmüştü.

DENİZ ALTI CANLILARINI UNUTMADI

Aile dizisiyle ekranlara dönüş yapan Kıvanç Tatlıtuğ, vücuduna yaptırdığı dövmelerle magazin gündemine gelmeye devam ediyor. Deniz aşığı olan ünlü oyuncu, deniz altı canlılarının yanı sıra eşi ve oğlunu anlamlı bir dövmeyle koluna kazıttı.

Ailesine verdiği değerle bilinen Kıvanç Tatlıtuğ, son olarak eşi Başak Dizer (13 Nisan 1977) ve oğlu Kurt Efe’nin (15 Nisan 2022) doğum tarihlerini pusula olarak dövme yaptırdı.

Kıvanç Tatlıtuğ’un anlamlı pusula dövmesi herkesi kendine hayran bıraktı. Oyuncunun hayranları, övgü dolu yorumlarda bulundu.

“ELİNE SAĞLIK KADEŞİM”

Tatlıtuğ’un dövmecisi Jef, yeni dövmeleri sosyal medya hesabından paylaştı. Vücudunu dövmeyle kaplatmaya karar veren 39 yaşındaki oyuncu, “Eline sağlık kardeşim” şeklinde tebrik mesajı yazdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir