Galatasaray’dan Fenerbahçe’ye yanıt

Fenerbahçe, Kayserispor’un Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in otelinde konaklaması nedeniyle açıklama yayınladı. Sarı lacivertliler, “Yukatel Kayserispor’un bu akşamki maç için Sn. Dursun Özbek’in otelinde kaldığı kamuoyuna yansıdı. Bu konuda sadece bizim değil tüm spor kamuoyunun sorması gereken 3 soru var: Bu bilgi doğru mu? Doğruysa etik mi? Bu gündemle birlikte akşamki maçın değerlendirmesini nasıl yapacağız?” dedi. Galatasaray, Fenerbahçe’nin açıklamalarına yanıt verdi ve “Peki bu kadar düşmek yakışıyor mu sana?” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe, Kayserispor’un Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in otelinde konaklaması nedeniyle açıklama yayınladı.

Sarı lacivertliler, “Yukatel Kayserispor’un bu akşamki maç için Sn. Dursun Özbek’in otelinde kaldığı kamuoyuna yansıdı. Bu konuda sadece bizim değil tüm spor kamuoyunun sorması gereken 3 soru var: Bu bilgi doğru mu? Doğruysa etik mi? Bu gündemle birlikte akşamki maçın değerlendirmesini nasıl yapacağız?” dedi. Galatasaray, Fenerbahçe’nin açıklamalarına yanıt verdi ve “Peki bu kadar düşmek yakışıyor mu sana?” ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşım:

Sarı kırmızılılar, “Türkiye Futbol Federasyonu, Kulüpler Birliği ve tüm kulüplerin dikkatine… Bazı kulüp tesislerinde Arçelik marka buzdolabı kullanıldığına dair iddialar ivedilikle araştırılmalıdır! Hangi kulüpler deplasmana giderken Opet’ten yakıtını alıyor, hemen ortaya çıkarılmalıdır! Daha da vahimi, son dönemde Beko marka su ısıtıcı kullanan futbolcular olduğunu duyuyoruz! Sadece bu konuların değil, Divan Restaurantları’nda yemek yiyen yöneticilerin isimlerinin de en hızlı şekilde açıklanmasını bekliyoruz. 🙂 Bizimkisi şaka… Peki bu kadar düşmek yakışıyor mu sana?” ifadelerini kullandı.

Konuyla ilgili Kayserispor Başkanı Ali Çamlı ise “Dursun Özbek’in oteli için maçı satacak kadar aşağılık bir davranışa mı gireceğiz? Bunu söyleyenler utansın. Bu ne ahlaksızca bir tutum? Yenersek iyi, başka bir şey olursa kötü. Kafasının içinde bu tür şeyler olanlar ancak bunu düşünür.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir