Danla Bilic, Gigi Hadid’e Benzetildiği Yeni Pozlarıyla Sosyal Medyayı Kasıp Kavurdu!

YouTubeda çektiği makyaj videolarıyla hayatımıza giren Danla Bilic, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla, açıklamalarıyla ve özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz aylarda ünlü rapçi Çakal’la yeni bir aşka yelken açan Bilic, sosyal medya hesabından paylaştığı yeni pozlarla ortalığı ateşe verdi. 

İşte detaylar ?

Youtube’da çektiği makyaj videolarıyla hayatımıza giren Danla Bilic, son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri.

En çok konuşulan isimlerinden biri diyoruz çünkü; Danla Bilic, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla, açıklamalarıyla ve özel hayatıyla magazin gündeminden hiç düşmüyor.

Danla Bilic, geçtiğimiz aylarda gönlünü ünlü rapçi Çakal’a kaptırmıştı ve bu yeni aşk gündeme bomba gibi düşmüştü biliyorsunuz ki.

Dolu dizgin bir aşk yaşayan ikili, Instagram hikayelerinde de sık sık birbirini ve aşk pozlarını paylaşarak son günlerin en sevilen çiftlerinden biri haline geldi.

Danla Bilic, şimdilerde YouTube kanalında konuk aldığı ünlülerle birlikte yemek programı çekiyor.

Danla Bilic, programının yanında sosyal medyayı da oldukça aktif kullanıyor ve zaman zaman paylaştığı pozlarla da görenleri kıskandırmayı başarıyor.

Geçtiğimiz günlerde bu pozlarına yenilerini ekleyen Bilic, adeta sosyal medyayı yıktı geçti desek yeridir ?

?

?

?

?

Danla Bilic’in “bebeginiz” notunu düştüğü yürek hoplatan bu pozlarına ünlü isimler ve takipçilerinden de yorumlar gecikmedi tabii ki ?

Siz Danla Bilic’in yeni pozlarını nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım ?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*